Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 4208
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Aplikacja Karkonosze ponownie wyróżniona

Czwartek, 25 lutego 2016, 11:42
Aktualizacja: Piątek, 26 lutego 2016, 14:34
Autor: ts
Powiat: Aplikacja Karkonosze ponownie wyróżniona
Fot. Archiwum Starostwa
W Krakowie odbyła się 18 lutego gala wręczenia prestiżowych nagród dla branży mobilnych technologii – Mobile Trends Awards. Najlepsze firmy i instytucje otrzymały statuetki w 16 kategoriach. Wśród nagrodzonych znalazła się aplikacja mobilna Karkonosze, zrealizowana dla Powiatu Jeleniogórskiego przez krakowską firmę Amistad sp. z o. o.

Nagrodzona aplikacja to efekt projektu „Promocja Karkonoszy”, zrealizowanego w ubiegłym roku przez Powiat Jeleniogórski - Wydział Promocji, Kultury i Sportu, współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013. Aplikacja stanowi bazę najciekawszych miejsc przydatnych turyście. Znaleźć tu można mnóstwo atrakcji, zarówno dla samotnych wędrowców jak i rodzin z dziećmi, bazę gastronomiczną, noclegową, najciekawsze zabytki i miejsca interesujące pod względem przyrodniczym. W aplikacji można znaleźć również liczne ścieżki dydaktyczne, które poprowadzą nas przez najatrakcyjniejsze miejsca i tereny Karkonoszy. Aplikacja jest dostępna na Google Play a także na stronie internetowej www.visitkarkonosze.com.

Nagrody Mobile Trends Awards zostały przyznane już po raz piąty. Corocznie kapituła konkursowa, w której skład wchodzą eksperci ze świata IT oraz mobilnych technologii zaproszeni do współpracy przez organizatorów przyznają nagrody dla wszelkich agencji reklamowych i interaktywnych, startupów, portali internetowych, firm dostarczających treści na urządzenia mobilne, producentów aplikacji na najpopularniejsze platformy oraz wszelkich innych instytucji promujących i wykorzystujących mobilność. Wśród dotychczasowych laureatów MTA znaleźli się między innymi TVN, Knorr - Unilever Polska, Red Bull Polska, Ministerstwo Środowiska, Miasto Kraków, Raiffeisen Polbank Grupa, Onet.pl, P4, Bank PeKaO, Cyfrowy Polsat.

To już kolejne wyróżnienie aplikacji mobilnej Karkonosze. Przypomnijmy, że Powiat Jeleniogórski otrzymał wyróżnienie Róża Regionów 2015 podczas Targów Turystycznych „Tour Salon” w Poznaniu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group