Wtorek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 10277
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ankieterzy pukają do drzwi jeleniogórzan

Sobota, 11 listopada 2017, 6:36
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 listopada 2017, 6:51
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: Ankieterzy pukają do drzwi jeleniogórzan
Fot. Paweł Guszała
Od sierpnia na terenie Jeleniej Góry prowadzona jest inwentaryzacja systemów grzewczych. Wyspecjalizowana firma w imieniu władz miasta sprawdza czym ogrzewają swoje domy mieszkańcy. Takie informacje pomogą sporządzić na przyszłość skuteczną strategię walki z niską emisją.

Ankietę przeprowadza firma Atmoterm z Opola. - Jej pracownicy odwiedzają mieszkańców Jeleniej Góry w ich domach. Bardzo łatwo jest ich zidentyfikować. - Ankieterzy wyposażeni są w identyfikator, mają kopie listu uwierzytelniającego od Prezydenta Miasta. – mówi Magdalena Krzysik, kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM. – Jeżeli ktoś ma jakieś podejrzenia, że dana osoba może podszywać się pod ankietera, zawsze można go sprawdzić. Wystarczy zadzwonić do Urzędu Miasta: tel. 75 75 49 855 lub bezpośrednio do firmy Atmoterm: 77 442 66 66.

Ankieta jest bardzo prosta a jej wypełnienie nie zajmuje więcej, niż 10 minut. To pracownik Atmoterm zadaje pytania i sam zaznacza odpowiedzi. Nie pyta o dane osobowe, tylko o funkcjonujące w lokalu ogrzewanie czy planowaną lub wykonaną termomodernizację budynku. Władze miasta apelują do mieszkańców o pomoc. Każda wypełniona ankieta jest dla nich cennym źródłem informacji. Na ich podstawie sporządzona zostanie miejska strategia walki z niską emisją.

Obecnie ankieterzy będą pojawiali się w centrum Jeleniej Góry. Nie będą odwiedzać domów lub mieszkań podłączonych do sieci ECO. Zbiorcza informacja na temat systemów grzewczych z terenu naszego miasta ma być gotowa do końca roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wjechałeś kiedykolwiek w dziurę w ulicy, a później musiałeś coś naprawiać u mechanika?

Oddanych
głosów
434
Tak
66%
Nie
18%
Było blisko...
17%
 
Głos ulicy
Jednym wystarczyłoby 5, a innym 10 mało
 
Miej świadomość
Diuna 2 – czy warto zobaczyć?
 
Rozmowy Jelonki
UB i SB w wersji cyfrowej
 
112
Motory ruszyły na drogi
 
Aktualności
Szkolenie przy Kruszwickiej
 
Aktualności
Biegali ku pamięci Żołnierzy Niezłomnych
 
Piłka nożna
Skrót VIDEO z meczu Karkonoszy
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group