Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Ania na prezydenta

Audio

Czytaj na głos

Autor: RED 1 min czytania

Była Marszałek Sejmu Elżbieta Witek ogłosiła właśnie, że kandydatem partii PiS na prezydenta Jeleniej Góry będzie Anna Korneć-Bartkiewicz.

reklamy

Obecnie Anna Korneć-Bartkiewicz jest radną Miasta Jelenia Góra z ramienia PiS, lecz nie ma legitymacji partyjnej.

Pensja - 22 tys. zł

Z ostatniego dostępnego oświadczenia majątkowego kandydatki i jednocześnie radnej za 2022 rok wynika, że nadal jest pełnomocnikiem Zarządu w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu gdzie zarobiła, niebotyczne dla wielu, 270 tys. zł. Miesięcznie jest to ok. 21 tys. zł brutto.

Do tego otrzymała 34 tys. zł diety jako jeleniogórska radna, która jest wiceprzewodniczącą Komisji Gospodarki Komunalnej oraz działa w Komisji Statutowo-Orgnizacyjnej i Spraw Społecznych. Reprezentuje Sobieszów.

Więcej wkrótce.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka