Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 6558
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ani prośby, ani groźby – tylko blokada

Piątek, 22 sierpnia 2008, 13:42
Aktualizacja: 20:46
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Ani prośby, ani groźby – tylko blokada
Fot. TEJO
Kierowcy, którzy parkują w niedozwolonym miejscu przy ul. Kasprowicza i utrudniają ruch pojazdom pracujących tam ekip drogowców, będą musieli zapłacić za odblokowanie swoich pojazdów. Nalot na niepokornych urządzili dziś strażnicy miejscy.

– Prosiliśmy kierowców, aby tu nie parkowali. Uprzedzaliśmy, że skończy się to założeniem blokad. Nie pomogły ani prośby, ani groźby. W końcu zdecydowaliśmy się na zablokowanie samochodów, których właściciele złamali przepisy – mówią stróże miasta, których zastaliśmy dziś w akcji.

Przed nimi: front robót. Ulica Kasprowicza jest nieprzejezdna na fragmencie przy skrzyżowaniu z ul. Bolesława Chrobrego. Trwają tam prace przy budowie instancji podziemnych. Panuje wzmożony ruch ciężkich maszyn. Kierowcy nie zauważają tego i na siłę wjeżdżają oraz parkują tam, gdzie nie powinni.

Jeśli nauczka w postaci blokady nie pomoże, strażnicy miejscy będą prosić policję o usuwanie aut należących do niepokornych zmotoryzowanych. Odzyskanie ich będzie wiązało się z większymi kosztami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group