Czwartek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 6325
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Andrzejkowa zabawa w Muflonie

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 25 listopada 2017, 9:45
Aktualizacja: 21:12
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Już po raz drugi Miejski Dom Kultury „Muflon” wyszedł do dzieci z inicjatywą wspaniałej zabawy z okazji Andrzejek. Uczestnicy w wieku 6–10 lat przybyli na imprezę w pięknych przebraniach, a czekały na nich wróżby, tańce i konkursy. Równie dobrze bawili się rodzice widząc swoje zadowolone pociechy.

- Rok temu nasz bal okazał się bardzo fajną imprezą dla dzieci, więc postanowiliśmy powtórzyć to w tym roku i myślę, że stanie się już tradycją – powiedziała Bożena Wiecha-Grzech z MDK „Muflon”. W trakcie zabawy dzieci poznały historię Dnia św. Andrzeja, lały wosk, był też wyścig butów i wiele innych gier i zabaw. - Zauważyliśmy, że dzieci chcą przede wszystkim tańczyć, bawić się, wygłupiać, więc takie zabawy wymyśliliśmy, aby były zadowolone – dodają organizatorzy.

Andrzejkowy Bal Wróżbitów to kolejna inicjatywa sobieszowskiego domu kultury, dająca okazję do wspólnej zabawy dzieci z rodzicami. - To ostatni moment na zabawę przed świętami, później mamy post i czekamy do karnawału, więc to taki ostatni dzwonek na zabawę – dodała Bożena Wiecha-Grzech.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~AD966 25-11-2017 17:04
I co radny pis nie interweniował? Czary ,wróżby,toż to samo ZŁO.Bawcie się dzieciaki bo nie wiadomo co nam zgotuje "obłęd"

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group