Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8373
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Amfetamina w torbie montera

Środa, 21 kwietnia 2010, 15:27
Aktualizacja: 15:28
Autor: TEJO
Ponad 700 porcji narkotyków oraz kilkaset woreczków strunowych ze śladowymi ilościami amfetaminy i marihuany – to wszystko znajdowało się w mieszkaniu i piwnicy mężczyzny, którego zatrzymała policja. Sprawca najpewniej handlował narkotykami.

36-letniego mężczyznę zatrzymali wczoraj policjanci z zespołu dw. przestępczością narkotykową Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Do aresztowania doszło po tym, jak funkcjonariusze otrzymali informację, że wspomniany osobnik mógł zajmować się dystrybucją środków odurzających. Rzeczywiście: w wyniku przeszukania mężczyzny policjanci znaleźli kilkaset woreczków strunowych ze śladowymi ilościami środków odurzających oraz ponad 30 porcji marihuany, które ukryte były w plecaku i w szufladzie w kuchni.

– Najwięcej narkotyków policjanci znaleźli w torbie monterskiej w piwnicy. Było to ponad 670 porcji amfetaminy. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności tej sprawy Ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz klientów. W przeszukaniu brał udział również pies do wyszukiwania środków odurzających – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia. Policja wystąpiła z wnioskiem o areszt tymczasowy dla przestępcy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (39)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group