Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 16262
Zalogowanych: 106
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Amerykański akord na finał

Wtorek, 13 lipca 2010, 15:55
Aktualizacja: 15:56
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA: Amerykański akord na finał
Fot. ....
W nadchodzącą sobotę występem Mike Russel Band zakończy się tegoroczny cykl Ratuszowego Lata, czyli serii koncertów w plenerach placu Ratuszowego.

Mike Russell to amerykański gitarzysta, wokalista i kompozytor. Jest założycielem jazz-rockowej formacji Walter Forest, która w latach 70. współpracowała z Andy’m Warholem. Wielkim sukcesem w karierze kompozytorskiej Russella była płyta „BLACK WOMAN" nagrana przez Glorię Taylor i nagrodzona statuetką GRAMMY.

W 1996 roku Mike Russell założył zespół o nazwie MIKE RUSSELL BAND, łączący jazzowo-soulowo-funkowe brzmienia. Polskiej publiczności dał się już poznać jako olśniewający partner Levandka (Zbigniewa Lewandowskiego) oraz Wojciecha Karolaka, z którymi wystąpił m.in. podczas koncertu finałowego Rura Jazz Festival 2006.

Radzimy zaplanować sobie wolny sobotni wieczór ( 17 lipca) i o godzinie 19:00 przyjść na plac Ratuszowy. Jeśli będzie padał deszcz- koncert odbędzie się w Biurze Wystaw Artystycznych.

Sonda

Co myślisz o spożywaniu alkoholu na studniówkach?

Oddanych
głosów
447
Wypada, żeby był całkowicie zabroniony
53%
Powinien być dozwolony - w zabawie uczestniczą pełnoletnie osoby
47%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Kulisy obsesji nienawiści Hitlera do Żydów
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Jak jednym manewrem stracić prawko
 
Kultura
Śnieżne Kotły w obiektywie Rafała Kotylaka
 
Jelenia Góra - KARR
Zakończenie VI edycji Uniwersytetu Liderów
 
Pieniądze
50 groszy – kaucja to czy voucher na zakupy?
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group