Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 21 listopada
Imieniny: Janusza, Konrada
Czytających: 11233
Zalogowanych: 78
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Altankowy włamywacz stanie przed sądem

Czwartek, 29 maja 2014, 8:01
Aktualizacja: 8:03
Autor: 112
Policjanci zatrzymali 50–letniego mężczyznę bezpośrednio po włamaniu do trzech altanek w Jeleniej Górze. Okazało się, że ma on na koncie co najmniej 22 przestępstwa przeciwko mieniu.

Mężczyzna włamywał się przede wszystkim do altanek w Jeleniej Górze, okradł też przyczepę kempingową. „Działał” od stycznia br. Kradł narzędzia ogrodnicze, kable i inne przedmioty metalowe, które sprzedawał w punktach skupu złomu. Do przestępstw przyznał się.

50-latek również był poszukiwany, bo uchylał się od odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 4,5 roku za wcześniej popełnione kradzieże i kradzieże z włamaniem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
420
Tak
36%
Nie
59%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
5%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Potop szwedzki – historia animowana
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Karkonosze
Joanna i Daniel Staniszewscy kończą remonty w schronisku "Nad Łomniczką"
 
Aktualności
21 listopada – Dzień Życzliwości
 
Inwestycje
Kończą budować rondo
 
Aktualności
Karkonosze mają swój własny… Sopot!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group