Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 8006
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Alkohol we krwi i dziecko na ręku

Poniedziałek, 16 listopada 2009, 9:17
Aktualizacja: 9:18
Autor: TEJO
Dwoje mieszkańców Jeleniej Góry, którzy po pijanemu opiekowali się czternastomiesięcznym synem, zatrzymał patrol straży miejskiej.

Do zdarzenia doszło wczoraj po anonimowym zgłoszeniu dyżurnemu SM. Według informatora mocno pijana para przebywała w okolicach jeleniogórskiego McDonald’sa. Informacja potwierdziła się.

– Na miejsce udał się patrol SM i zatrzymał nietrzeźwych rodziców, którymi okazali się Elżbieta G. i Roman R., mieszkańcy Jeleniej Góry – mówi rzecznik SM mł. insp. Grzegorz Rybarczyk. Kobieta i mężczyzna już raz mieli sprawę o pozbawienie ich praw rodzicielskich.

– Kobieta mówiła, że nie pozwoli sobie odebrać kolejnego dziecka, natomiast mężczyzna twierdził, że zostali zatrzymani przez patrol bezpodstawnie – relacjonuje G. Rybarczyk. Po przebadaniu obojga na zawartość alkoholu okazało się, że kobieta miała 1,14mg/l w wydychanym powietrzu, a mężczyzna – 1,21mg/l.

Rodzice czternastomiesięcznego Kazimierza zostali zwolnieni do domu. Chłopczyk trafił do szpitala na badania a następnie został oddany pod opiekę do Domu Małego Dziecka. Sprawą zajmie się sąd.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group