Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 7736
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ale tu bałagan!

Czwartek, 25 marca 2021, 7:10
Autor: WAC
Jelenia Góra: Ale tu bałagan!
Fot. WAC
Na nieporządek panujący w okolicy niedawno oddanej do użytku drogi pieszo - rowerowej pomiędzy ulicami Powstańców Śląskich, a Wiejską w Jeleniej Górze zwraca uwagę pan Jan.
Od czasu położenia tam nowej nawierzchni na ścieżce jest pełno piasku, gałązek i co najgorsze - kawałków szkła z rozbitych butelek - mówi nasz Czytelnik. - Już dwa razy przebiłem tam oponę w rowerze. Na dodatek jak się zjeżdża z tzw. garbatego mostu w stronę ul. Wiejskiej to na niewielkim obszarze nie ma nawierzchni, po remoncie zostawili tam sam tłuczeń. - Czy jest ktoś lub jakaś firma, która odpowiada za porządek w rejonie tej drogi? - pyta.
Ścieżka rowerowo – piesza pomiędzy ul. Wiejską, a Powstańców Śląskich nie została formalnie przez Miasto przekazana Miejskiemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej do utrzymywania tam czystości - informuje rzecznik prasowy spółek miejskich Zbigniew Rzońca. - Jednak nasi pracownicy udadzą się tam w najbliższych dniach i przeprowadzą prace porządkowe. Niestety ten rejon miasta, z racji położenia na uboczu upodobały sobie grupki młodzieży, które regularnie zaśmiecają ścieżkę i jej otoczenie - dodaje rzecznik.

Twoja reakcja na artykuł?

6
12%
Cieszy
11
21%
Hahaha
2
4%
Nudzi
6
12%
Smuci
9
17%
Złości
18
35%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (81)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
59
Tak, to odpowiedzialna praca
17%
Dostają trochę za dużo
19%
Dostają o wiele za dużo
25%
To oburzające ile zarabiają
39%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group