Reklama
Piątek, 5 czerwca
12°C Jelenia Góra

Alarm na Pocztowej

Audio

Czytaj na głos

Zgubiony pakunek był przyczyną dzisiejszego (7.03) alarmu dla jeleniogórskich służb ratunkowych.

Autor: WAC 1 min czytania

Przed godziną 13.00 jeleniogórska policja została poinformowana o podejrzanym pakunku leżącym na chodniku, na roku ulic Bohaterów Getta i Pocztowej. Okoliczny teren został wyłączony z ruchu pojazdów oraz pieszych i zabezpieczony przez straż pożarną.

Na miejsce wezwano policyjnych pirotechników z psem wyszkolonym do wyszukiwania materiałów wybuchowych. Jak się okazało pakunek, który wywołał alarm wypadł z koszyka rowerowego mężczyźnie, który wkrótce pojawił się i odebrał swoją zgubę.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Pogotowie elektryczne Pogotowie elektryczne Usługi elektryczne Jelenia Góra Cena Dwupoziomowe mieszkanie 63,2 m² | Antresola | Garderoba | Jelenia Góra -Kadetów Dwupoziomowe mieszkanie 63,2 m² | Antresola | Garderoba | Jelenia Góra -Kadetów Sprzedam mieszkanie Jelenia Góra Do negocjacji Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka