Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7385
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Aktywne i artystyczne ferie w MDK

Czwartek, 18 stycznia 2018, 6:33
Autor: MDK
Jelenia Góra: Aktywne i artystyczne ferie w MDK
Fot. Użyczone/MDK
Już od pierwszego dnia ferii zimowych trwają pełne atrakcji półkolonie w jeleniogórskim Młodzieżowym Domu Kultury. Na początek były zajęcia integracyjne i spotkanie z Policją oraz Strażą Miejską dotyczące bezpieczeństwie.

Potem odbyły się warsztaty artystyczne w trakcie, których uczestnicy zajęć mieli okazję przygotować dla siebie pachnące „kule do kąpieli”. Kolejny dzień to pełna ciekawostek i wiedzy historycznej wycieczka po Jeleniej Górze pod przewodnictwem pasjonata - nauczyciela prowadzącego w Młodzieżowym Domu Kultury pracownię turystyczno-krajoznawczą.

Następnie były warsztaty „Kolorowe pompony”. W środę najstarsi półkoloniści w ramach „Artystycznych ferii w Rzemiosłach” odwiedzili Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych, gdzie uczestniczyli w warsztatach „Zabawa w drewnie” i „Światłem malowane”. Młodsi w tym czasie odwiedzili Muzeum Karkonoskie ,w którym obejrzeli wystawę i wykonali maski karnawałowe.

Uczestnicy mają też czas na gry planszowe i zabawy w podgrupach. Wszystkim dopisuje humor i apetyt na dobrą zabawę, a będzie się jeszcze działo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group