Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7406
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Akcja „Przygarnij psiaka z Jelonką.com” dobiegła końca

Sobota, 24 grudnia 2016, 7:52
Aktualizacja: Niedziela, 25 grudnia 2016, 7:53
Autor: Angelika Grzywacz– Dudek
Jelenia Góra: Akcja „Przygarnij psiaka z Jelonką.com” dobiegła końca
Fot. Archiwum Jeonki.com
Kilkadziesiąt zaprezentowanych czworonogów przebywających w Schronisku dla Małych Zwierząt w Jeleniej Górze, z których wiele znalazło dom – takie są wyniki tegorocznej akcji Jelonki.com „Przygarnij psiaka z Jelonką.com”. Obecnie dobiegła ona do końca, ale w dalszym ciągu zachęcamy naszych Czytelników do odwiedzania schroniska i przegarniania piesków i kotów. Apelujemy również do mieszkańców o pamięć o schronisku i przekazywaniu karmy oraz ciepłych posłań dla zwierząt.

Nasza akcja była prowadzona we współpracy z Anną Kaczmarczyk, wolontariuszką schroniska, która oddała tym zwierzętom całe swoje serce. Niemal codziennie jest ona w placówce i zajmuje się psami i kotami, wychodzi z nimi na spacer, karmi je, sprząta boksy. Dlatego też tak dobrze zna każdego z podopiecznych schroniska i tak trafnie potrafiła opisać zwierzaki dodając od siebie wiele ciepłych słów na ich temat. Za to w imieniu własnym i naszych Czytelników bardzo jej dziękujemy.

- Schronisko dla Małych Zwierząt w Jeleniej Górze pragnie gorąco podziękować portalowi Jelonka.com za możliwość pokazania naszych zwierząt i za szansę jaką w ten sposób dostały – pisze Anna Kaczmarczyk w podsumowaniu. - Akcja trwała kilka miesięcy i z perspektywy czasu możemy zauważyć, że dzięki tej współpracy „bezdomniaki” ze schroniska chyba mocniej wpisały się w świadomość jeleniogórzan. Było to niezwykle cenne doświadczenie, które i dla nas stanowiło pewien proces - przygotowując zdjęcia i opisy do publikacji lepiej poznawaliśmy prezentowane psy, czas przeznaczony tylko dla nich stanowił ważną i cenną lekcję. Mam nadzieję, że dzięki akcji " Przygarnij psiaka z Jelonką.com" Czytelnicy, którzy ujrzeli w innej odsłonie naszych podopiecznych być może zaczęli się zastanawiać nad adopcją psa czy kota ze schroniska. Nie prowadzimy statystyk adopcyjnych pod kątem powodów, dla których nowi właściciele decydują się przygarnąć zwierzę ze schroniska. Jeśli jednak spojrzeć na to przez pryzmat tego, że odwiedzało nas wiele osób, które posługiwały się imionami psów z artykułów, to myślę, że akcja przyniosła zamierzony efekt. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tę owocną współpracę i jeszcze raz dziękujemy ogromnie za pomoc – dodaje Anna Kaczmarczyk.

Pozostaje więc nam tylko podziękować naszym Czytelnikom za adopcje zwierząt ze schroniska i zaprosić do śledzenia strony internetowej placówki: www.jelenia.schronisko.pro.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group