Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 3577
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Akcja „Przygarnij psiaka z Jelonką.com” dobiegła końca

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 24 grudnia 2016, 7:52
Aktualizacja: Niedziela, 25 grudnia 2016, 7:53
Autor: Angelika Grzywacz– Dudek
Fot. Archiwum Jeonki.com
Kilkadziesiąt zaprezentowanych czworonogów przebywających w Schronisku dla Małych Zwierząt w Jeleniej Górze, z których wiele znalazło dom – takie są wyniki tegorocznej akcji Jelonki.com „Przygarnij psiaka z Jelonką.com”. Obecnie dobiegła ona do końca, ale w dalszym ciągu zachęcamy naszych Czytelników do odwiedzania schroniska i przegarniania piesków i kotów. Apelujemy również do mieszkańców o pamięć o schronisku i przekazywaniu karmy oraz ciepłych posłań dla zwierząt.

Nasza akcja była prowadzona we współpracy z Anną Kaczmarczyk, wolontariuszką schroniska, która oddała tym zwierzętom całe swoje serce. Niemal codziennie jest ona w placówce i zajmuje się psami i kotami, wychodzi z nimi na spacer, karmi je, sprząta boksy. Dlatego też tak dobrze zna każdego z podopiecznych schroniska i tak trafnie potrafiła opisać zwierzaki dodając od siebie wiele ciepłych słów na ich temat. Za to w imieniu własnym i naszych Czytelników bardzo jej dziękujemy.

- Schronisko dla Małych Zwierząt w Jeleniej Górze pragnie gorąco podziękować portalowi Jelonka.com za możliwość pokazania naszych zwierząt i za szansę jaką w ten sposób dostały – pisze Anna Kaczmarczyk w podsumowaniu. - Akcja trwała kilka miesięcy i z perspektywy czasu możemy zauważyć, że dzięki tej współpracy „bezdomniaki” ze schroniska chyba mocniej wpisały się w świadomość jeleniogórzan. Było to niezwykle cenne doświadczenie, które i dla nas stanowiło pewien proces - przygotowując zdjęcia i opisy do publikacji lepiej poznawaliśmy prezentowane psy, czas przeznaczony tylko dla nich stanowił ważną i cenną lekcję. Mam nadzieję, że dzięki akcji " Przygarnij psiaka z Jelonką.com" Czytelnicy, którzy ujrzeli w innej odsłonie naszych podopiecznych być może zaczęli się zastanawiać nad adopcją psa czy kota ze schroniska. Nie prowadzimy statystyk adopcyjnych pod kątem powodów, dla których nowi właściciele decydują się przygarnąć zwierzę ze schroniska. Jeśli jednak spojrzeć na to przez pryzmat tego, że odwiedzało nas wiele osób, które posługiwały się imionami psów z artykułów, to myślę, że akcja przyniosła zamierzony efekt. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tę owocną współpracę i jeszcze raz dziękujemy ogromnie za pomoc – dodaje Anna Kaczmarczyk.

Pozostaje więc nam tylko podziękować naszym Czytelnikom za adopcje zwierząt ze schroniska i zaprosić do śledzenia strony internetowej placówki: www.jelenia.schronisko.pro.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ja 24-12-2016 9:48
"Kilkadziesiąt zaprezentowanych czworonogów przebywających w Schronisku dla Małych Zwierząt w Jeleniej Górze, z których wiele znalazło dom – takie są wyniki tegorocznej akcji". ale jakie wyniki? ile zwierząt znalazło nowy dom?
~{~))B 24-12-2016 9:53
Brawo Jelonka. Może w 2017 roku powtórzycie taką akcję Wesołych Świąt oraz dużo radością Nowym Roku A zwierzakom ze schroniska "pełnej miski" i ciepłego domu
~Dzidekk 24-12-2016 10:18
Tam na górze, macie wielki plus za to.:). Może warto było by jednak kontynuować to działanie? Ja już mam psiaka, ale zaglądałem tu co tydzień i kibicowałem po cichu zwierzakom w znalezieniu nowego domu i pani Ani w tym co robi. A widać, że wkłada w to całe swoje wielkie serce:). Dobrej nowiny i pogody ducha na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzę Redakcji, pracownikom i wolontariuszom w schronisku, zwierzakom i ich przyszłym szczęśliwym włascicielom:).
~Yrezi Rewor 24-12-2016 11:57
Dziekuje Wam Dobrzy Ludzie... Wesołych Świat:-) Trzymam kciuki za dobry los psiaków i kociaków...
~gluś 24-12-2016 21:48
to była bardzo ważna akcja i szkoda., że się konczy
~ 28-12-2016 18:43
A w Mysłakowicach to cała ulica Włókniarzy jest obs..na i obsz..ana przez pieski, ta ulica to klozet dla piesków z całej okolicy i niedługo będzie trzeba wyciąć wszystkie drzewa przy tej ulicy, bo są wszystkie chore przy ziemi od psiego moczu i psich odchodów. Pozdrowienia dla miłośników piesków i przyrody!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group