Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 2070
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Akcja „Prędkość” – noga z gazu!

Środa, 5 grudnia 2007, 7:59
Aktualizacja: 8:00
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Akcja „Prędkość” – noga z gazu!
Fot. Archiwum
W środę, 5 grudnia, w godzinach od 6 do 22 policjanci jeleniogórskiej drogówki na terenie miasta i całego powiatu jeleniogórskiego wezmą pod lupę kierowców, którzy jeżdżą za szybko.

– Działania te są skierowane w szczególność do tych kierowców, którzy rozwijają nadmierne prędkości, bardzo często niedostosowane do warunków panujących na drodze oraz do wszystkich uczestników ruchu drogowego, którzy nie stosują się do obowiązujących przepisów w tym zakresie – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policjanci szczególnym nadzorem obejmą drogi główne naszego powiatu, a pracę ich wspomagają: fotoradar, videorejestratory i alkotesty. Podczas działań policjanci sprawdzą trzeźwość kierujących, ale także stan techniczny pojazdów, osoby i pojazdy pod kątem poszukiwań, oraz stosowanie przez kierowców i pasażerów pasów bezpieczeństwa.

Policjanci chcą ograniczyć ilość groźnych zdarzeń drogowych. Pragną też przekonać kierowców, że przestrzeganie przepisów ruchu ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo na drodze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group