Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 7324
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Akcja „Prędkość” na drogach regionu

Piątek, 26 lutego 2016, 11:26
Aktualizacja: 11:32
Autor: 112
Region: Akcja „Prędkość” na drogach regionu
Fot. Archiwum
W niedzielę (28.02) w godzinach od 6.00 do 22.00 policjanci jeleniogórskiej drogówki przeprowadzą na głównych ciągach komunikacyjnych Kotliny Jeleniogórskiej działania prewencyjne pod kryptonimem „Prędkość”.

Działania te są skierowane w szczególności do tych kierowców, którzy rozwijają nadmierne prędkości, bardzo często niedostosowane do warunków panujących na drodze oraz do wszystkich uczestników ruchu drogowego, którzy nie stosują się do obowiązujących przepisów.

- Policjanci szczególnym nadzorem obejmą drogi główne naszego regionu. Podczas działań sprawdzą trzeźwość kierujących, ale także stan techniczny pojazdów, osoby i pojazdy pod kątem poszukiwań, oraz sprawdzą czy kierowcy i pasażerowie podczas jazdy korzystają z pasów bezpieczeństwa – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

- Celem tych działań jest ograniczenie liczby zdarzeń drogowych oraz zwrócenie uwagi kierowców na fakt, iż przestrzeganie przepisów ruchu drogowego ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo – podkreśla.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group