Poniedziałek, 22 czerwca
19°C Jelenia Góra
reklamy

Akcja „Jelonek” rozpoczęta

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Jeleniogórskie Forum Samorządowe chce zapoczątkować akcję stawiania pomników oraz statuetek jelonków w naszym mieście. Zdaniem pomysłodawców nie ma ich zbyt wiele, przez co turyści oraz mieszkańcy muszą się fotografować przy Neptunie. Dlatego już powstaje pierwszy pomnik jelonka, który stanąć ma w centrum miasta.

reklamy
reklamy

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie pierwszy jelonek ma mieć naturalne rozmiary i zrobiony zostanie z drewna. Na ulicy 1 Maja ma się on pojawić w… maju. Powstał już jego model.

– Uważamy, że w naszym mieście nie mamy zbytniego urozmaicenia krajobrazu, dlatego chcielibyśmy, żeby pojawiło się tu co najmniej kilka takich jelonków, przy których będzie można zrobić sobie zdjęcie – mówi Leszek Wrotniewski, prezes Jeleniogórskiego Forum Samorządowego w Jeleniej Górze.

Organizacja chce takiego jelonka zaprezentować w mieście jako pierwsza.
Pieniądze na ten cel pomysłodawcy akcji pozyskali od sponsorów i własnych składek, więc powstający jelonek to twór w stu procentach społeczny.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka