Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7141
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Akademicy AZS Kolegium Karkonoskiego jadą urwać punkty faworytowi

Czwartek, 13 listopada 2008, 18:49
Aktualizacja: Sobota, 15 listopada 2008, 12:51
Autor: Mateusz Banaszak
Kowary: Akademicy AZS Kolegium Karkonoskiego jadą urwać punkty faworytowi
Olimpia Kowary to bardzo doświadczona drużyna. Czy znów gładko pokona swojego rywala?
Fot. UKS
Jeleniogórski beniaminek rozgrywek IV Ligi siatkówki już w tą sobotę w swoim kolejnym meczu ligowym zmierzy się z faworytem i pretendentem do awansu – Olimpią Kowary

Po ostatniej porażce we własnej hali, jeleniogórzanie jadą do Kowar na mecz z miejscową Olimpią.
Porażka 0:3 w poprzedniej kolejce ze Złotoryją nie napawa optymizmem, zwłaszcza że kowarska Olimpia jak do tej pory nie straciła jeszcze seta i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Jednak jeleniogórzanie nie tracą wiary i nadziei, AZS to drużyna młoda i rozwijająca się i do tego ambitna i bardzo zdeterminowana.

Jeleniogórzanie mieli tydzień na wyciągnięcie wniosków i popracowania nad taktyką sobotniego meczu. Poprawa przyjęcia i zwiększenie szybkości rozgrywanych akcji to tylko niektóre elementy nad którymi pracował Wojciech Lara wraz ze swoją drużyną. Jak mówi trener, ważne jest aby jego zawodnicy w każdym meczu starali się utrzymywać wysoki poziom, aby móc wygrywać z każdym nie tylko ze słabszym rywalem. Wojciech Lara dodaje, że próbuje z zawodnikami wytworzyć sportową złość, która potrzebna jest w walce o punkty, a która przynosi czasem zaskakujące rezultaty.

Efekty tej pracy mogliśmy zobaczyć już w tym tygodniu, gdzie jeleniogórzanie w sparingu bez problemowo (3:0) pokonali uczniów UKS z zespołu Szkół Ogólnokształcących im.S. Żeromskiego. Nie ważny był wynik w tym spotkaniu, mecz był doskonałym sprawdzianem dla trenera, który mógł przetestować różne warianty gry i pod szlifować formę młodych zawodników, przed zbliżającym się ważnym meczem ligowym

Jeleniogórzanie jadą do Kowar w nadziei na dobry występ, a sam trener liczy na dostosowanie się zawodników do jego zaleceń, które mają uzdrowić grę. Miejmy nadzieję na dobry występ naszej drużyny siatkówki, która w każdym pojedynku wkładała całe serce w grę.

Mecz o godz 17:00 w Kowarach

Olimpia Kowary - AZS KK Jelenia Góra sobota godz.17:00 15 listopada
KS Kamienna Góra – pauzuje
KKS Złotoryja - KS MPK Bogatynia godz. 15.30 22 listopada

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group