Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 5676
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Agencja Turystyczna w Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych!

Sobota, 16 lutego 2013, 8:59
Aktualizacja: 9:03
Autor: KSON
Jelenia Góra: Agencja Turystyczna w Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych!
Fot. KSON
Od lat KSON organizuje wyjazdy niepełnosprawnych i starszych mieszkańców regionu na różne formy wypoczynku. Agencja Turystyczna KSON jest również organizatorem wycieczek krajowych i zagranicznych. – Zapraszamy do Sejmiku od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00 lub na naszą stronę www.kson.pl . Sprawę prowadzi Piotr Sadowski oraz Patrycja Poziomkowska – mówi prezes KSON Stanisław Schubert.

Agencja organizuje różne formy wypoczynku. Są to: turnusy rehabilitacyjne i wypoczynkowe zlokalizowane w górach, nad jeziorami i nad morzem (głównie zachodnie wybrzeże). Na dzisiaj dysponujemy miejscami na turnusy rehabilitacyjne w Sarbinowie, Ustroniu Morskim, Jastrzębiej Górze i Dźwirzynie. Średni koszt 14 dniowego pobytu w bardzo dobrych warunkach kształtuje się już od 1200 zł z dowozem uczestników z domu do miejsca wypoczynku i z powrotem.

Agencja Turystyczna KSON jest również organizatorem wycieczek krajowych i zagranicznych. - Przygotowujemy w tej chwili atrakcyjne cenowo 10-cio dniowe pobyt w Turcji i Hiszpanii (wyloty z Wrocławia) w terminie wrzesień-październik 2013 r –dodaje prezes KSON.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group