Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6901
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Acid Drinkers w Szklarskiej Porębie

Środa, 20 lutego 2013, 8:42
Aktualizacja: 8:43
Autor: Mea
Region: Acid Drinkers w Szklarskiej Porębie
Fot. Organizator
Zespół kontynuuje swoją trasę koncertową promującą najnowszy album „La Part Du Diable”. Będzie można go posłuchać już w ten piątek (22 lutego) w Klubie Jazgot przy ul. Objazdowej w Szklarskiej Porębie. Fani tej grupy po raz pierwszy od czterech lat usłyszą na żywo nowe autorskie utwory. Bilety po 35 i 40 zł.

Acid Drinkers od lat potwierdzają swoją wyborną formę sceniczną. Utwory z nowej płyty to potencjalne „koncertowe killery”, jak zwykli mawiać fani „Kwasożłopów”, które z pewnością na stałe wpiszą się w historię grupy. „La Part Du Diable” to jedenaście bezkompromisowych, szybkich i ciężkich utworów, okraszonych sowicie wysoko procentowym i żrącym kwasem, które przez 50 minut nie dadzą chwili wytchnienia.

Grupa po ponad 20. latach na scenie stała się prawdziwą legendą, swoistą ikoną rocka oraz metalu. Jest to najbardziej rozpoznawalny thrash metalowy zespół w Polsce znany z rewelacyjnych płyt takich, jak: „Infernal Conection”, „Verses Of Steel”, czy ostatnia „Fishdick Zwei”. Kwasożłopy to prawdziwi mistrzowie sztuki koncertowej, grają z ogromną pasją i energią, od lat gromadzą pod sceną tłumy i już przyzwyczaili swoich fanów do oryginalnych nazw tras koncertowych, w tym wypadku również nie zawiedli. Koncert odbywać się będzie pod hasłem „The Good, the Bad and the Diable”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group