Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 4168
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ach, co to będzie za ślub!

Środa, 24 czerwca 2009, 9:03
Aktualizacja: 11:31
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Ach, co to będzie za ślub!
Fot. TEJO
Kto planuje małżeństwo, powinien w lipcu udać się do pałacu w Wojanowie na imprezę pod hasłem „Wesele marzeń”. Będą suto zastawione stoły i prezentacja weseliska, jak się patrzy.

– Jest to pełna inscenizacja wesela począwszy od ceremonii zaślubin, przez zabawę przy suto zastawionych stolach i muzyce na żywo , po oczepiny i pokaz sztucznych ogni – zapowiada Rafał Parzonka z działu marketingu Pałacu Wojanów.

Impreza, która zaczynie się 24 lipca o godz. 17, ma na celu pomóc młodym osobom zaplanować jeden najważniejszych dni życiu: podglądnąć przygotowywania, zasięgnąć rady specjalistów tak aby każdy z naszych gości był pewien, że jego wesele będzie weselem marzeń i nie zaskoczy go żadna nieprzewidziana sytuacja. Będzie możliwość obejrzenia apartamentów dla nowożeńców, przejażdżka limuzyną lub bryczką. W godzinach 17:00 – 20:00 zaplanowano też mini targi.

Oczywiście: nic za darmo. Cena biletu wstępu na pokazowe wesele kosztuje 150 złotych od osoby.Pałac zapewnia zniżki i upusty w przypadku skorzystania z jego oferty weselnej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
205
Tak
32%
Nie
62%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group