Reklama
Niedziela, 7 czerwca
14°C Jelenia Góra

Absolwenci zagrają dla młodzieży

Audio

Czytaj na głos

W środę (1 lutego) o godz. 18.00 w auli I LO im. Stefana Żeromskiego, przy ul. Kochanowskiego 18 rozpocznie się IV Wielka Gala pt. „Absolwenci Młodzieży”.

Autor: Agrafka 1 min czytania

Dochód z koncertu, jak co roku, zostaje przeznaczony na uzupełnienie funduszu stypendialnego dla uczniów szkoły. Na scenie zaprezentują się zarówno absolwenci sprzed wielu lat, jak i ubiegłoroczni. Imprezę poprowadzą: Olgierd Poniźnik, Jacek Ziobro oraz Kamil Ziółkowski. W imprezę włączyli się organizatorzy Karkonoskiego Festiwalu Światła. W programie – licytacje różnych przedmiotów a także poczęstunek przygotowany przez uczniów.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Usługi Hydro-Bud Usługi Hydro-Bud Usługi budowlane Jelenia Góra Do negocjacji Brak zdjęcia Menedżer Recepcji / Zastępca Menedżera Obiektu - Turkusowa Wyspa - Dolina Bobru Dam pracę Jelenia Góra Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka