Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6941
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: A może tak weekend na narciarskich wycieczkach?

Piątek, 4 stycznia 2013, 7:29
Aktualizacja: 7:31
Autor: Org
PTTK Oddział „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze zaprasza w sobotę i niedzielę (5 i 6 stycznia) na narciarskie wycieczki z przewodnikiem. Udział jest bezpłatny, nie trzeba się nigdzie zapisywać. Uczestnicy pokrywają jedynie koszty swoich dojazdów i ubezpieczają się od następstw nieszczęśliwych wypadków. Wycieczki prowadzi przewodnik sudecki Janusz Perz, tel. 600 034 715.

W sobotę, 5 stycznia, zbiórka uczestników na przystanku PKP Jakuszyce o godz. 15.00. Tam będzie oczekiwał na turystów Janusz Perz. Trasa wędrówki (13 km): Jakuszyce – Dolny Dukt Koński – Rozdroże pod Cichą Równią – Szklarska Droga – Orle – przerwa w schronisku. Po przerwie powrót do Jakuszyc.
Jest to wycieczka wieczorna, dlatego należy obowiązkowo posiadać latarki (czołówka).
Przewidywany powrót na Polanę Jakuszycką około godz. 21.00.
Uwaga: brak możliwości powrotu do Jeleniej Góry komunikacją zbiorową, należy być zmotoryzowanym.

W niedzielę, 6 stycznia, zbiórka uczestników na Polanie Jakuszyckiej przy wejściu do biura Biegu Piastów o godz. 11.00. Osoby niezmotoryzowane mogą się dostać do Jakuszyc autobusem PKS z dworca PKP w Jeleniej Górze. Wyjazd autobusu o godz. 09.50.
Trasa wędrówki (15 km): Polana Jakuszycka – Górny Dukt Koński – Rozdroże Pod Cichą Równią – Kopalnia Stanisław – Dolny Dukt Koński – Polana Jakuszycka. Powrót do Jeleniej Góry autobusem PKS o godz. 15.00

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group