Czwartek, 22 lutego
Imieniny: Marty, Magłorzaty, Piotra
Czytających: 8846
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 9–letnia Martyna Zięba odnalazła się (aktualizacja)

Piątek, 10 stycznia 2020, 11:01
Aktualizacja: Niedziela, 12 stycznia 2020, 5:39
Autor: 112
Jelenia Góra: 9–letnia Martyna Zięba odnalazła się (aktualizacja)
Fot. Archiwum
Jeleniogórscy policjanci odwołali poszukiwania 9–letniej Martyny Zięby, zamieszkałej w Jeleniej Górze. Dziewczynka 9 stycznia około godziny 7.30 wyszła z domu do szkoły, do której nie dotarła. – W piątek (10.01) około godziny 15.00 Martyna, a także jej dwie koleżanki: 10–letnia Weronika oraz 13–letnia Paulina zostały odnalezione w jednym z mieszkań przy ul. Wyczółkowskiego w Jeleniej Górze. Całe i zdrowe – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Poszukiwania zakończono.

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 9-letniej Martyny, 10-letniej Weroniki oraz 13-letniej Pauliny. Dziewczynki całe i zdrowe zostały odnalezione przez policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w mieszkaniu należącym do rodziny jednej z nich.

Jeleniogórscy policjanci od 9 stycznia br. od około godziny 23.00 szukali 9-letniej Martyny, której zaginięcie zgłosił ojciec. Dziewczynka tego dnia rano wyszła do szkoły, do której nie dotarła, jak również nie było z nią żadnego kontaktu.

Policjanci prowadząc czynności ustalili, że dziewczynka prawdopodobnie przebywa w towarzystwie swoich koleżanek- 10-letniej Weroniki i 13-letniej Pauliny. Weronika uciekła ze szkoły, a 13-latka podobniej jak Martyna 9 stycznia br. wyjechała do szkoły, do której nie dotarła.

Poszukiwania dziewczynek prowadzone były dwutorowo. Były to działania prewencyjne, w których uczestniczyli strażacy. Funkcjonariusze sprawdzali wszystkie wytypowane miejsca, gdzie ewentualnie mogły przebywać dziewczynki. O pomoc poproszono również kierowców MZK, PKS, taksówkarzy, a także inne osoby, które mogły pomóc w ich odnalezieniu.

Poszukiwania prowadzili również policjanci kryminalni, którzy weryfikowali wszystkie informacje, które mogły doprowadzić do odnalezienia dziewczynek. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ustalili, że mogą one przebywać w jednym z mieszkań przy ul. Wyczółkowskiego w Jeleniej Górze. W tym mieszkaniu 10 stycznia około godziny 15.00 należącym do rodziny jednej z nich policjanci odnaleźli wszystkie 3, całe i zdrowe.

Twoja reakcja na artykuł?

6
8%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
3%
Nudzi
12
16%
Smuci
2
3%
Złości
53
71%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia do rady miasta/gminy/powiatu/sejmiku?

Oddanych
głosów
1244
Bezpartyjnych Samorządowców (partia)
7%
Konfederacje
10%
Lewice
9%
PiS
23%
PO
35%
Trzecią drogę
8%
Innych
7%
 
Głos ulicy
Zjadłem 6 pączków z nadzieniem owocowym
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
Maliny polskie kontra ukraińskie
 
Aktualności
Trwa remont mostu nad polderem
 
Aktualności
Czytelnik: grota solna nie dla dzieci?
 
Aktualności
BMW i korytarz życia
 
Piłka nożna
Ostatni zimowy test Karkonoszy
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group