Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 5943
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 9–letnia Martyna Zięba odnalazła się (aktualizacja)

Piątek, 10 stycznia 2020, 11:01
Aktualizacja: Niedziela, 12 stycznia 2020, 5:39
Autor: 112
Jelenia Góra: 9–letnia Martyna Zięba odnalazła się (aktualizacja)
Fot. Archiwum
Jeleniogórscy policjanci odwołali poszukiwania 9–letniej Martyny Zięby, zamieszkałej w Jeleniej Górze. Dziewczynka 9 stycznia około godziny 7.30 wyszła z domu do szkoły, do której nie dotarła. – W piątek (10.01) około godziny 15.00 Martyna, a także jej dwie koleżanki: 10–letnia Weronika oraz 13–letnia Paulina zostały odnalezione w jednym z mieszkań przy ul. Wyczółkowskiego w Jeleniej Górze. Całe i zdrowe – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Poszukiwania zakończono.

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 9-letniej Martyny, 10-letniej Weroniki oraz 13-letniej Pauliny. Dziewczynki całe i zdrowe zostały odnalezione przez policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w mieszkaniu należącym do rodziny jednej z nich.

Jeleniogórscy policjanci od 9 stycznia br. od około godziny 23.00 szukali 9-letniej Martyny, której zaginięcie zgłosił ojciec. Dziewczynka tego dnia rano wyszła do szkoły, do której nie dotarła, jak również nie było z nią żadnego kontaktu.

Policjanci prowadząc czynności ustalili, że dziewczynka prawdopodobnie przebywa w towarzystwie swoich koleżanek- 10-letniej Weroniki i 13-letniej Pauliny. Weronika uciekła ze szkoły, a 13-latka podobniej jak Martyna 9 stycznia br. wyjechała do szkoły, do której nie dotarła.

Poszukiwania dziewczynek prowadzone były dwutorowo. Były to działania prewencyjne, w których uczestniczyli strażacy. Funkcjonariusze sprawdzali wszystkie wytypowane miejsca, gdzie ewentualnie mogły przebywać dziewczynki. O pomoc poproszono również kierowców MZK, PKS, taksówkarzy, a także inne osoby, które mogły pomóc w ich odnalezieniu.

Poszukiwania prowadzili również policjanci kryminalni, którzy weryfikowali wszystkie informacje, które mogły doprowadzić do odnalezienia dziewczynek. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze ustalili, że mogą one przebywać w jednym z mieszkań przy ul. Wyczółkowskiego w Jeleniej Górze. W tym mieszkaniu 10 stycznia około godziny 15.00 należącym do rodziny jednej z nich policjanci odnaleźli wszystkie 3, całe i zdrowe.

Twoja reakcja na artykuł?

6
8%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
3%
Nudzi
12
16%
Smuci
2
3%
Złości
53
71%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (36) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group