Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 5643
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 3 września 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Bandyci w potrzasku </b>
Policjanci z miasta pod Szrenicą zatrzymali w pościgu dwóch mieszkańców kurortu, którzy włamali się do jednego z mieszkań. 27 i 29-latek pobili właściciela i ukradli mu 160 złotych. Kiedy plądrowali mieszkanie, zbili lustro. Spowodowali straty nie mniejsze niż 850 złotych. Za włamanie, kradzież i rozbój grozi im kara do 10 lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Damscy bokserzy </b>
Niebezpiecznie na ul. Wincentego Pola. Przekonała się o tym 33-letnia jeleniogórzanka, którą pobiło dwóch mężczyzn oraz 30-letnia kobieta. Napastnicy ukradli poszkodowanej telefon komórkowy o wartości 200 złotych. Urządzenie odzyskano. Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.

<b> JELENIA GÓRA
Seryjny włamywacz wpadł </b>
O serię kradzieży z włamaniem do mieszkań i domków jednorodzinnych podejrzewany jest 27-letni jeleniogórzanin. Złapali go w wyniku działań operacyjnych policjanci z zespołu do spraw poszukiwań. Trwa dochodzenie w tej sprawie. Sprawca został umieszczony w policyjnej izbie zatrzymań.

<b> JELENIA GÓRA
Kradzież pod napięciem </b>
Na gościnne występy do Jeleniej Góry udał się 25-letni mieszkaniec Karpacza, który ukradł z jednej z posesji przy ul. Wolności transformator zasilający. Wartość urządzenia to co najmniej 500 złotych. Postępowanie prowadzą policjanci z Cieplic.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group