Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7084
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Czwartek, 30 marca 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 30 marca 2006, 9:51
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Komórkowa pokusa </b>
Telefon komórkowy o wartości 550 złotych ukradł jeleniogórzance 27-letni mieszkaniec Świebodzic. Do zdarzenia doszło 29 marca br około godziny 11.00 na jednym z targowisk w Jeleniej Górze. 27-latek wykorzystując nieuwagę sprzedawczyni ukradł jej komórkę o wartości 550 zł. Po 15 minutach złodziej został zatrzymany, a następnie umieszczony w policyjnym areszcie. Okradziona kobieta jeszcze nie zdążyła zorientować się, że nie ma telefonu. O zdarzeniu dowiedziała się od policjantów. Zatrzymany jest czynnym narkomanem, wielokrotnie notowanym za drobne kradzieże sklepowe. W ten sposób zdobyte fundusze przeznaczał na zakup narkotyków. Za popełnione przestępstwo sprawcy grozi do 5 lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Bo lubił mrożonki </b>
923 złote warte są mrożone produkty, które wyłudził od jednej z jeleniogórskich firm 29-letni mężczyzna. Policja ustala szczegóły sprawy.

<b> JELENIA GÓRA
Małolat z podróbą </b>
Przerobioną legitymacją szkolną posługiwał się 16-letni uczeń jednej z jeleniogórskich szkół. Nieletniego oszusta zatrzymała policja.

<b> JEŻÓW SUDECKI
Po kielichu za kierownicę </b>
1,26 promila alkoholu w organizmie miał 21-letni mieszkaniec Jeżowa Sudeckiego zatrzymany przez patrol drogówki. Kierowca prowadził samochód, choć wcześniej zabronił mu tego sąd. Teraz czeka go kolejna sprawa karna.

<b> JELENIA GÓRA
Aparat z rabunku </b>
Policja zatrzymała 16-latka z Jeleniej Góry, który miał telefon komórkowy pochodzący z napadu rabunkowego, do którego doszło jesienią ubiegłego roku we Wrocławiu. Funkcjonariusze ustalają, w jaki sposób nieletni wszedł w posiadanie tego urządzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group