Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3595
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 27 listopada 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Koszem w szybę </b>
Nieznane są powody agresji mieszkańca Legnicy, który koszem od śmieci wybił jedną z szyb wystawowych przy ulicy 1 Maja. Spowodował tym straty w wysokości co najmniej 1000 złotych. 40-letniego sprawcę zatrzymała policja.

<b>JELENIA GÓRA
Wpadli z narkotykiem </b>
Kilka działek amfetaminy miał przy sobie 20-letni jeleniogórzanin. Został zatrzymany przez policję. Za posiadanie narkotyków czeka go sprawa przed sądem grodzkim. Podobny los spotka o osiem lat starszego mężczyznę, którego także złapano z działkami amfetaminy. Sprawy w sądzie grodzkim będą mieli także 34-letni kamiennogórzanin, który miał przy sobie „polską heroinę” oraz 31-letni mieszkaniec gminy Jeżów Sudecki. Ten wpadł z 23 działkami amfetaminy.

<b> JELENIA GÓRA
Dozór i kaucja
za próbę przekupstwa </b>
Poręczenie majątkowe w wysokości trzech tysięcy złotych oraz dozór policyjny zastosowano wobec 27-letniego mieszkańca Piechowic, który jest podejrzany o jazdę po pijanemu i próbę przekupstwa funkcjonariuszy.

<b>JELENIA GÓRA
Kradzież dla trzech litrów </b>
Dwaj jeleniogórzanie w wieku 28 i 35 lat wyłamali przy ulicy Noskowskiego pokrywę baku paliwa w samochodzie marki Daewoo Tico, z którego ukradli 3 litry paliwa i korek. Sprawców złapał patrol policji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group