Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 4468
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Środa, 29 marca 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 29 marca 2006, 9:49
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze doniesienia z policyjnych raportów.

<b>JELENIA GÓRA
Podpalacze w akcji </b>
Trzy altanki na terenie ogródków przy ulicy Działkowicza podpalili dwaj jeleniogórzanie w wieku 18 i 16 lat. Sprawców po pościgu dorwał patrol policji. Straty spowodowane przez bezmyślnych łobuzów oceniane są na około 8 tysięcy złotych.

<b>JELENIA GÓRA
Złomiarze w magazynie </b>
Dwóch jeleniogórzan, którzy włamali się do magazynu Polskich Kolei Państwowych przy ulicy Krakowskiej, złapali policjanci oraz funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei. Mężczyźni ukradli elementy metalowe o wartości 30 złotych.

<b>JELENIA GÓRA
Za oszustwo do celi </b>
Co najmniej trzy miesiące w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze spędzi 35-letni mieszkaniec Krakowa. Podejrzewany jest o to, że będąc prezesem spółki jeleniogórskiej, pomimo zaistnienia warunków wskazanych w ustawie, zaniechał ogłoszenia upadłości. Ponadto ciągiem przestępstw doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem. Pobierał od różnych firm wino o wartości 44.756 zł, oraz napoje alkoholowe warte 86.472 zł, ale nie uregulował należnych płatności.

<b> JELENIA GÓRA
Kaucja za promile </b>
Tysiąc złotych poręczenia majątkowego musi zapłacić mieszkanka Wojcieszowa, podejrzana o prowadzenie samochodu po pijnemu. Tak zdecydował prokurator rejonowy. 30-letnią kobietę czeka też sprawa karna. Grozi jej kara do dwóch lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group