Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 10 marca
Imieniny: Aleksandra, Cypriana
Czytających: 11813
Zalogowanych: 89
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 16 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 18:24
Autor: TEJO

<b>JELENIA GÓRA
Po kielichu za kółkiem</b>
Ogólnych potłuczeń doznała pasażerka fiata panda po tym jak na tył tego pojazdu najechał prowadzący opla astrę. Do zderzenia doszło na ulicy Różyckiego w sobotę. Okazało się, że kierowca opla był nietrzeźwy: miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Kiedy jechał samochodem, nie zachował bezpiecznej odległości i nie zdążył wyhamować, kiedy fiat panda się zatrzymał.
Z kolei w niedzielę niegroźną kolizję drogową spowodował mieszkaniec Siedlęcina. Policjanci stwierdzili, że sprawca jest kompletnie pijany. W wydychanym powietrzu miał 3,24 promila alkoholu. Prowadził samochód, choć wcześniej sąd zabrał mu prawo jazdy za jazdę w stanie nietrzeźwym.

<b>JELENIA GÓRA
Rozbój na Zabobrzu </b>
Patrol policji zatrzymał po pościgu 21-letniego mieszkańca miasta, który pobił i okradł dziewiętnastolatka z Janowic Wielkich. Bójka miała miejsce przy ulicy Paderewskiego. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań. Za swój czyn odpowie przed sądem. Za rozbój może spędzić nawet pięć lat w więzieniu.

<b> JELENIA GÓRA
Szukają pokrzywdzonych </b>
Mieszkaniec Janowic Wielkich jest kolejną osobą, która dała się nabrać oszustowi z Jeleniej Góry. Policja ustaliła, że 37-latek obiecał pokrzywdzonemu pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy i przyjął od janowiczanina 2200 złotych. Powołał się też na znajomości w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, których faktycznie nie miał. Oszust od kilku tygodni przebywa w areszcie. Sprawa jest rozwojowa.

Sonda

Utrata "prawka" za prędkość także poza terenem zabudowanym?

Oddanych
głosów
519
Bardzo dobry pomysł
64%
Jestem przeciwny/a
29%
Nie mam zdania
7%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Czy można to jeszcze zatrzymać? Cyfrowa matnia nas pożera.
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Inwestycje
Kowary – budują nowe mieszkania komunalne
 
Kilometry
Pod prąd w centrum Jeleniej Góry
 
Inwestycje
Budują, budują i wybudować nie mogą
 
Aktualności
Planszówki w Mysłakowicach
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group