Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7037
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 8 maja 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
„Pożyczył” i rozbił </b>
Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 25-letni jeleniogórzanin, który postanowił przejechać się volkswagenem należącym do mieszkanki Kowar. Auto uszkodził i porzucił. Na gorącym uczynku złapała go policja. Sprawcę osadzono w izbie zatrzymań.

<b> JELENIA GÓRA
Egzamin po fałszywkach </b>
Sfałszowane zaświadczenie lekarskie i wyłudzone świadectwo kursu nauki jazdy miały pomóc 20-latkowi z Nowogrodźca przy przystąpieniu do egzaminu na prawo jazdy. Sztuczka się nie udała, bo oszusta złapała policja.

<b> JELENIA GÓRA
Pijak maltretował </b>
O fizyczne i psychiczne znęcanie się nad żoną i córką podejrzewa policja 51-letniego mieszkańca ul. Lwóweckiej w Jeleniej Górze. Mężczyzna upijał się i w tym stanie wyzywał i bił swoją rodzinę. Osadzono go w policyjnej izbie zatrzymań. Za popełnione czyny może spędzić pięć lat w więzieniu.

<b> JELENIA GÓRA
Kradzione w kieszeni </b>
Pochodzący z kradzieży telefon komórkowy marki Nokia, warty ponad 300 złotych, znaleźli policjanci u 35-latka z Jeleniej Góry. Funkcjonariusze ustalają, czy mężczyzna jest złodziejem, paserem, czy może nabył kradzioną komórkę nie wiedząc o tym, że aparat pochodzi z dokonanego przestępstwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group