Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 5495
Zalogowanych: 27
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997- Kronika policyjna

Piątek, 2 czerwca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy niektóre doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Kradzież
na Dzień Dziecka </b>
Trzynastolatek z Jeleniej Góry wykorzystując nieuwagę starszego o rok kolegi ukradł mu 1 czerwca telefon komórkowy. Aparat jest warty 530 złotych. Policja poszukuje nieletniego sprawcy.

<b>JELENIA GÓRA
Areszt za rozbój </b>
Trzy miesiące w celi spędzi 32-letni mieszkaniec gminy Jeżów Sudecki. Tak zdecydował Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze po tym, jak mężczyzna 29 maja pobił i okradł jeleniogórzankę.

<b> JELENIA GÓRA
Dręczyciel za kratkami </b>
Przez kilka tygodni w kwietniu i maju 25-letni jeleniogórzanin znęcał się nad swoimi rodzicami. Groził, że ich zabije. Sprawcę zatrzymała policja. Po decyzji Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze wyrodny syn najbliższe trzy miesiące spędzi w jeleniogórskim areszcie śledczym. Grozi mu kara do ośmiu lat więzienia.

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
481
Żadnej
28%
Jedną
9%
Dwie
7%
Trzy lub więcej
56%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Zawał serca? Zrób to by przeżyć, masz 60 minut
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
Policja szuka podpalacza
 
Aktualności
Katarzyna Wolwowicz opowiada o nowym kryminale
 
Aktualności
Tajemnice Karkonoszy
 
Kilometry
Dworzec w Szklarskiej Porębie najładniejszy na świecie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group