Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7007
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 12 marca 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> Zalew pijanych kierowców
REGION </b>
Idzie wiosna, a policja zatrzymuje coraz więcej osób prowadzących na dwóch gazach. Rekordzista ze Starej Kamienicy ma 18 lat i miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie, kiedy kierował samochodem. Został zatrzymany do
wytrzeźwienia i objęty dozorem policyjnym.
W sumie podczas weekendu policjanci złapali w mieście i powiecie siedmiu nietrzeźwych kierowców. Niezły „wynik” osiągnął prowadzący fiata w Kowarach (2,34 promila). Lepszy był kierowca trabanta, który wpadł w Kostrzycy (2, 76 promila). Nieco mniej wypił 50-letni karpaczanin kierujący renault – mężczyzna miał 2, 34 promila alkoholu w organizmie.

<b> ŁOMNICA
W drzewo po pijaku </b>
Leczeniem w szpitalu zakończył się dla dwóch mieszkańców Łomnicy rajd samochodem marki Mazda. Ostrą jazdę mężczyźni urządzili sobie po okolicznych drogach. 26-letni kierowca był pijany, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w przydrożne drzewo. Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwym sprawcy grozi kara więzienia i utrata prawa jazdy.

<b> JELENIA GÓRA
Wymusił pierwszeństwo </b>
Do wypadku z udziałem nissana primery kierowanego przez 61-letniego jeleniogórzanina oraz renault, za którego kierownicą siedziała 43-letnia kobieta, doszło u wylotu ulicy Lubańskiej w Cieplicach. Mężczyzna wyjeżdżał z drogi podporządkowanej i nie udzielił pierwszeństwa kobiecie, jadącej drogą główną. Pojazdy zderzyły się. Kierująca została przewieziona do szpitala i po udzieleniu pomocy lekarskiej – zwolniona do domu. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

<b> JELENIA GÓRA
Ofiarą żona </b>
Łańcuszek, obrączka i kolczyki – całość warta 700 złotych – padły łupem mężczyzny. Poszkodowaną wskutek kradzieży okazała się jego… żona. Sprawcę zatrzymała policja. Mężczyzna chciał najpewniej wspomniane przedmioty sprzedać, a pieniądze – przepić. Został osadzony w policyjnej izbie zatrzymań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group