Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 9844
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 30 października 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Zły nastolatek </b>
Trzynastoletni chłopak ukradł w październiku dwóm kobietom dwa telefony komórkowe. Urządzenia były warte 399 oraz 270 zł. Małolata po wykonaniu czynności policjanci przekazali matce. Za przestępstwa odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

<b> JELENIA GÓRA
Uciekł złodziejom </b>
Dwóch mieszkańców Mysłakowic zagroziło pobiciem i zażądało wydania telefonu komórkowego od 15-letniego jeleniogórzanina. Chłopak okazał się sprytniejszy od rabusiów, bo im uciekł.

<b> JELENIA GÓRA
Zakazana jazda </b>
Choć sąd zabronił 50-letniej mieszkance miasta prowadzenia pojazdów mechanicznych, ta usiadła za kierownicą fiata 126. Kobietę zatrzymał patrol policji przy ulicy Różyckiego.

<b> JELENIA GÓRA
Dozór za wyrwę </b>
Ponad tysiąc złotych to straty jeleniogórzanki, której ukradł torebkę 25-letni jeleniogórzanin. W środku były dokumenty, karta bankomatowa oraz 500 złotych i telefon komórkowy. Sprawcę złapano. Będzie musiał regularnie meldować się w komisariacie policji.

<b> JELENIA GÓRA
Kara za napaść </b>
Dozorem policyjnym objęto dwóch jeleniogórzan (17 i 18 lat), którzy są podejrzani o czynną napaść na funkcjonariusza w trakcie wykonywania przez niego czynności służbowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group