Piątek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 8954
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 19 czerwca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Bez rozwagi na motorze </b>
Złamania prawego uda oraz lewej ręki doznał 18-letni jeleniogórzanin, który – jadąc motocyklem marki Honda – na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Staromiejskiej zderzył się czołowo z volkswagenem golfem. Kierowcy nic się nie stało. Przybyły na miejsce patrol policji ustalił, że osiemnastolatek nie miał uprawnień do prowadzenia motocyklu. Rannego odwieziono do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Uczeń z fałszywką </b>
Sfałszowaną legitymacją szkolną wylegitymował się patrolowi policji w mieście pod Szrenicą 17-letni jeleniogórzanin. Dokument od razu wzbudził podejrzenia u funkcjonariuszy. Dodatkowo okazało się, że nastolatek był nietrzeźwy: miał ponad promil alkoholu w organizmie. Sprawę bada komisariat policji w Szklarskiej Porębie.

<b> JELENIA GÓRA
„Czyści” złodzieje </b>
Policjanci poszukują dwóch jeleniogórzan, którzy z jednej z klatek schodowych ukradli mieszkance kamienicy pralkę automatyczną. Wartość łupu to 1600 złotych.

<b> JELENIA GÓRA
Wpadka z prochami </b>
Działkę marihuany miał przy sobie 20-letni jeleniogórzanin zatrzymany przez policję na placu Piastowskim. Z kolei dwie porcje amfetaminy funkcjonariusze ujawnili u 22-letniego mieszkańca gminy Karpacz podczas kontroli na ulicy Wolności. Obydwu mężczyzn, za posiadanie środków odurzających, czeka sprawa karna.

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group