Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 2 maja
Imieniny: Anatola, Zygmunta
Czytających: 9620
Zalogowanych: 58
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 19 czerwca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Bez rozwagi na motorze </b>
Złamania prawego uda oraz lewej ręki doznał 18-letni jeleniogórzanin, który – jadąc motocyklem marki Honda – na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Staromiejskiej zderzył się czołowo z volkswagenem golfem. Kierowcy nic się nie stało. Przybyły na miejsce patrol policji ustalił, że osiemnastolatek nie miał uprawnień do prowadzenia motocyklu. Rannego odwieziono do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Uczeń z fałszywką </b>
Sfałszowaną legitymacją szkolną wylegitymował się patrolowi policji w mieście pod Szrenicą 17-letni jeleniogórzanin. Dokument od razu wzbudził podejrzenia u funkcjonariuszy. Dodatkowo okazało się, że nastolatek był nietrzeźwy: miał ponad promil alkoholu w organizmie. Sprawę bada komisariat policji w Szklarskiej Porębie.

<b> JELENIA GÓRA
„Czyści” złodzieje </b>
Policjanci poszukują dwóch jeleniogórzan, którzy z jednej z klatek schodowych ukradli mieszkance kamienicy pralkę automatyczną. Wartość łupu to 1600 złotych.

<b> JELENIA GÓRA
Wpadka z prochami </b>
Działkę marihuany miał przy sobie 20-letni jeleniogórzanin zatrzymany przez policję na placu Piastowskim. Z kolei dwie porcje amfetaminy funkcjonariusze ujawnili u 22-letniego mieszkańca gminy Karpacz podczas kontroli na ulicy Wolności. Obydwu mężczyzn, za posiadanie środków odurzających, czeka sprawa karna.

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
668
Zofia
36%
Rozalia
14%
Julia
36%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Ile pieniędzy potrzebujesz na emeryturę?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Schronisko na Hali Szrenickiej zachwyca historią i położeniem
 
Aktualności
Katarynki w Jeleniej Górze
 
Policja Jelenia Góra
Jeleniogórska drogówka i GDDKiA razem dla bezpieczeństwa na DK 5
 
Inwestycje
Inwestycja w Kowarach: budynek TBS już stoi
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group