Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2314
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Czwartek, 3 sierpnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Kara za rozbój </b>
Regularnie w komisariacie policji będzie musiał meldować się 27-letni mieszkaniec Kowar. Podejrzewa się go o to, że siłą chciał wymusić zwrot długu od 22-letniej kobiety. Działał wspólnie z kolegą starszym o rok. Sprawca ukradł dekoder telewizyjny, głośnik oraz pieniądze.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Sezon na grzybki </b>
Ciekawego odkrycia dokonał patrol policji w mieszkaniu przy ulicy Kasprowicza w Szklarskiej Porębie. Okazało się, że mieszkający tam 19-latek przetrzymywał grzybki halucynogenne. Są one traktowane jako środek odurzający. Postępowanie w tej sprawie trwa.

<b>JELENIA GÓRA
Pijak agresor </b>
33-letni mieszkaniec stolicy Karkonoszy przez ponad miesiąc znęcał się nad swoją żoną. Upijał się i ubliżał 33-letniej kobiecie. Groził, że ją zabije. Demolował mieszkanie. Damskiego boksera złapała policja podczas interwencji w trakcie awantury domowej. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

<b> REGION JELENIOGÓRSKI
Jazda na dwóch gazach </b>
Dwa promile alkoholu w organizmie miał zatrzymany przez patrol policji kierowca samochodu. Policjanci zatrzymali także sześciu nietrzeźwych rowerzystów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group