Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 13496
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Wtorek, 2 maja 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Kraksa z drzewem </b>
Kierujący samochodem marki Mercedes 36-letni jeleniogórzanin na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na prawą stronę jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia kierujący doznał złamania nogi i żeber, a jego trzy pasażerki doznały ogólnych potłuczeń ciała. Wszyscy trafili do szpitala. Kierujący był trzeźwy.

<b> JELENIA GÓRA
Samochód za wyłudzone </b>
Policja ustaliła, że 43-letni jeleniogórzanin na podstawie fałszywego zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach wyłudził z jednego z banków w Gdańsku kredyt w wysokości 36.632, 81 zł. Za te pieniądze chciał kupić auto. Policjanci poszukują oszusta.

<b>JELENIA GÓRA
Parasolem w audi </b>
Pijany 35-latek zbił parasolką szybę w samochodzie marki Audi należącym do jednej z warszawskich firm. Wandal został zatrzymany po pościgu. Wartość szkód to dwa tysiące złotych. Motywy działania sprawcy nie są znane.

<b> JELENIA GÓRA
Kierowca MZK
sprawcą wypadku </b>
Złamania obojczyka doznał 33-letni jeleniogórzanin kierujący renaultem clio po tym, jak zderzył się z autobusem miejskim. Do kolizji doprowadził najpewniej 51-letni kierowca Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego, który przy ulicy Wolności, podczas wyjeżdżania z zatoki, wykonał gwałtownie manewr zawracania i zajechał drogę prawidłowo jadącemu renault. Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

<b> JELENIA GÓRA
Złapali pirata </b>
Za 15 złotych można było kupić nielegalnie skopiowane płyty DVD u 19-letniego mieszkańca Mysłakowic, który sprzedawał je na giełdzie samochodowej. Pirat wpadł w ręce policji. Funkcjonariusze zatrzymali także dwóch mężczyzn, którzy kupili trefny towar. Zabezpieczono łącznie 43 płyty DVD. Straty na szkodę legalnych dystrybutorów są nie mniejsze niż 3440 zł.

<b> JELENIA GÓRA
Pijak chciał dać w łapę </b>
Prawie trzy promile alkoholu w organizmie miał 46-letni jeleniogórzanin, który w takim stanie prowadził volkswagena golfa. Został zatrzymany przez policjanta. Pijany kierowca, w zamian za odstąpienie od wykonywania czynności służbowych i zwrot prawa jazdy. zaproponował funkcjonariuszowi łapówkę w kwocie 300 zł. Został zatrzymany. Odpowie nie tylko za prowadzenie auta po pijanemu, lecz także za próbę przekupstwa funkcjonariusza policji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group