Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 4197
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Czwartek, 26 kwietnia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Egzaminatorzy
pod dozorem </b>
Trzech spośród czterech zatrzymanych w środę egzaminatorów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w związku z aferą korupcyjną będzie musiało regularnie meldować się w komisariacie policji. Tak zdecydowała Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze. Mężczyznom zabrano także paszporty i wydano zakaz opuszczania kraju.
Czwarty egzaminator oraz pracownik WORD podejrzewany o przekazywanie pieniędzy z łapówek od kursantów przebywają w areszcie.

<b> PIECHOWICE
Łupem karty </b>
19-latek z Piechowic postanowił za darmo doładować sobie telefon komórkowy. Wszedł do sklepu i wykorzystując nieuwagę sprzedawczyni, ukradł cały pakiet kart telefonicznych o wartości około 4300 złotych. Policja odzyskała łup. Złodziejowi grozi kara do pięciu lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Złodziej między półkami </b>
Zestaw łyżeczek, krótkofalówki, długopisy i inne przedmioty włożył do wózka z zakupami 24-letni jeleniogórzanin w jednym z jeleniogórskich marketów. Nie miał zamiaru zapłacić za towar. Mężczyznę zatrzymali pracownicy ochrony, którzy wezwali policję. Złodziej sklepowy trafił do izby zatrzymań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group