Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 4987
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Czwartek, 26 kwietnia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Egzaminatorzy
pod dozorem </b>
Trzech spośród czterech zatrzymanych w środę egzaminatorów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w związku z aferą korupcyjną będzie musiało regularnie meldować się w komisariacie policji. Tak zdecydowała Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze. Mężczyznom zabrano także paszporty i wydano zakaz opuszczania kraju.
Czwarty egzaminator oraz pracownik WORD podejrzewany o przekazywanie pieniędzy z łapówek od kursantów przebywają w areszcie.

<b> PIECHOWICE
Łupem karty </b>
19-latek z Piechowic postanowił za darmo doładować sobie telefon komórkowy. Wszedł do sklepu i wykorzystując nieuwagę sprzedawczyni, ukradł cały pakiet kart telefonicznych o wartości około 4300 złotych. Policja odzyskała łup. Złodziejowi grozi kara do pięciu lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Złodziej między półkami </b>
Zestaw łyżeczek, krótkofalówki, długopisy i inne przedmioty włożył do wózka z zakupami 24-letni jeleniogórzanin w jednym z jeleniogórskich marketów. Nie miał zamiaru zapłacić za towar. Mężczyznę zatrzymali pracownicy ochrony, którzy wezwali policję. Złodziej sklepowy trafił do izby zatrzymań.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group