Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 4844
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 26 kwietnia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Egzaminatorzy
pod dozorem </b>
Trzech spośród czterech zatrzymanych w środę egzaminatorów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w związku z aferą korupcyjną będzie musiało regularnie meldować się w komisariacie policji. Tak zdecydowała Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze. Mężczyznom zabrano także paszporty i wydano zakaz opuszczania kraju.
Czwarty egzaminator oraz pracownik WORD podejrzewany o przekazywanie pieniędzy z łapówek od kursantów przebywają w areszcie.

<b> PIECHOWICE
Łupem karty </b>
19-latek z Piechowic postanowił za darmo doładować sobie telefon komórkowy. Wszedł do sklepu i wykorzystując nieuwagę sprzedawczyni, ukradł cały pakiet kart telefonicznych o wartości około 4300 złotych. Policja odzyskała łup. Złodziejowi grozi kara do pięciu lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Złodziej między półkami </b>
Zestaw łyżeczek, krótkofalówki, długopisy i inne przedmioty włożył do wózka z zakupami 24-letni jeleniogórzanin w jednym z jeleniogórskich marketów. Nie miał zamiaru zapłacić za towar. Mężczyznę zatrzymali pracownicy ochrony, którzy wezwali policję. Złodziej sklepowy trafił do izby zatrzymań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Kursant 26-04-2007 19:48
Co mają spowodowac te ciągłe publikacje prokuratury na temat ,,łapówek przy załatwianiu praw jazdy". Może to jakaś nowa metoda leczenia społeczeństwa które przez całe lata przywyklo do takich form załatwianai. Widzę tak przyszłośc : jak bedę chory to wtedy proszę mnie zamknąc z lekarzem który już tam siedzi. Wyleczy ja wyjdę i opłacę mu dalsze siedzenie. Prawo jazdy to do celi z ludzmi z WORD. To po co płacę składki na fundusz zdrowia.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group