Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 7618
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 6 marca 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 8 marca 2006, 11:40
Autor: TEJO

<b>JELENIA GÓRA
Potrącił na pasach </b>
Do szpitala trafił 52-letni jeleniogórzanin po tym, jak 78-latek kierujący volkswagenem passatem potrącił go na przejściu dla pieszych. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Matejki i Wojska Polskiego. Potrącony doznał urazu kręgosłupa. Zarówno on, jak i kierowca byli trzeźwi.

<b> MARCZYCE
Nieostrożna jazda </b>
Kowarzanka, która prowadziła mitschubishi carismę na drodze w Marczycach, nie zachowała ostrożności i potrąciła idącego poboczem mieszkańca Sosnówki. Mężczyzna doznał ogólnych złamań ręki i nogi. Trafił do szpitala. Uczestnicy wypadku nie byli pod wpływem alkoholu.

<b> JELENIA GÓRA
Dzwoniła z kradzionej komórki </b>
Policja zatrzymała 44-letnią jeleniogórzankę, która miała przy sobie telefon komórkowy pochodzący z kradzieży z włamaniem. Do przestępstwa doszło w maju ubiegłego roku w Szklarskiej Porębie. Urządzenie zabezpieczono. Policjanci ustalają, skąd kobieta wzięła ten telefon.

<b> REGION
Przygody z narkotykami </b>
Szesnaście tabletek metamfetaminy znaleźli policjanci w mieszkaniu 22-letniego jeleniogórzanina. Trafił on do izby zatrzymań.
Z kolei szesnastolatek z Siedlęcina sprzedał szesnaście działek marihuany swojemu rówieśnikowi. Chłopców przekazano rodzicom. Nastolatków czeka sprawa przed sądem dla nieletnich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group