Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7085
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Środa, 9 maja 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Z tańszych na droższe </b>
42-letniej jeleniogórzance spodobały się buty w jednym z jeleniogórskich marketów. Postanowiła je kupić i przy okazji zaoszczędzić. Wzięła towar z półki Wcześniej odkleiła metkę z tańszego obuwia i przytwierdziła ją do droższego towaru. Wykorzystała nieuwagę personelu, ale nie uśpiła czujności ochroniarzy. Ci zatrzymali oszustkę i zawiadomili o zajściu policję.

<b> JELENIA GÓRA
Sprzedawał złom „na babcię” </b>
Dowodem osobistym należącym do swojej 68-letniej babci posługiwał się przy sprzedaży kradzionych elementów metalowych 17-latek z Jeleniej Góry. To drugi ze sprawców rozebrania wiaty przy pl. kard. Wyszyńskiego. Jego 16-letni kompan wcześniej wpadł w ręce policji.

<b> JELENIA GÓRA
„Zapuszkowany”
po trzech latach </b>
Trzy miesiące w areszcie tymczasowym spędzi 27-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna podejrzewany jest o dokonanie rozboju, do którego doszło w październiku 2004 roku w Szklarskiej Porębie. Dopiero teraz policja wpadła na trop sprawcy. Przestępstwa dopuścił się w warunkach recydywy.

<b>REGION
Popili i pojechali </b>
Dwóch pijanych kierowców zatrzymały patrole policji w mieście i powiecie. Mężczyźni mieli odpowiednio 2, 06 oraz 2 promile alkoholu w organizmie. Zajmie się nimi sąd, który osądzi ich w 24-godzinnym trybie przyspieszonym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group