Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6891
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Czwartek, 14 września 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Okazja czyni złodzieja </b>
Damski zegarek, radio i inne przedmioty padły łupem 41-letniego jeleniogórzanina, który udał się na gościnne występy do Szklarskiej Poręby. Wykorzystał fakt, że właścicielka mieszkania zostawiła otwarte drzwi. Policja złapała złodzieja i część skradzionych rzeczy odzyskano. Przestępca trafił do policyjnej izby zatrzymań.

<b> JELENIA GÓRA
Rodzice pod dozorem </b>
Regularnie w komisariacie policji będą musieli meldować się 45-letnia kobieta i jej o dwa lata starszy partner. Kilka dni temu upili się w swoim mieszkaniu i pozostawili bez opieki 7-miesięczną córkę. Za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu dziecka, rodziców czeka sprawa karna.

<b> JELENIA GÓRA
Kara za promile </b>
Prokuratura zastosowała dozór policyjny wobec 40-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o to, że 12 września jechał po pijanemu samochodem. Miał 2,28 promili alkoholu w organizmie. Z kolei policja zatrzymała do kontroli 34-letniego mieszkańca Gryfowa Śląskiego, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości (blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu). Do tego nie miał prawa jazdy, które za jazdę po pijanemu zabrał mu sąd na dwa lata. Dokument miał odzyskać po 23 grudnia 2006.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group