Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 4736
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Wtorek, 12 grudnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Przedświąteczna kradzież </b>
Dość nietypowe łupy ukradli z półek jednego z hipermarketów dwaj mężczyźni w wieku 51 i 45 lat. Usiłowali wywieźć ze sklepu 10 obrusów, pięć sztuk damskich majtek, pięć ozdób choinkowych oraz klucz nasadowy. Wartość wszystkich towarów to 342 złote. Złodzieje zostali zatrzymani przez pracowników ochrony, którzy wezwali policję.

<b> JELENIA GÓRA
Złodziej na budowie </b>
Materiały budowlane na szkodę jeleniogórzanina, który buduje dom w Jeżowie Sudeckim, ukradł 17-letni mieszkaniec Jeleniej Góry. Łup warty jest około dwóch tysięcy złotych. Młodociany złodziej wpadł w ręce policji. Większość skradzionych materiałów (wartość 1700 złotych) udało się policji odzyskać. Nastolatka czeka sprawa przed sądem dla nieletnich.

<b>JELENIA GÓRA
Nie tylko pani
na „ostrej bani” </b>
Ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie miała 48-letnia jeleniogórzanka zatrzymana przez patrol policji drogowej, kiedy prowadziła samochód. Wobec kobiety zastosowano dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe w wysokości 2900 złotych. Kobiecie grozi utrata prawa jazdy oraz grzywna.
Regularnie na policję będą musieli zgłaszać się także dwaj mężczyźni w wieku 29 i 38 lat przyłapani przez policję na jeździe na podwójnym gazie. Mieli odpowiednio: 1,9 i 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group