Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 7123
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Środa, 19 lipca 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 19 lipca 2006, 12:37
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Małolat złodziejem </b>
Cztery koła z samochodu marki Renault ukradł w Karpaczu 17-latek z miasta pod Śnieżką. Do zdarzenia doszło w styczniu. Nieletniego przestępcę policja namierzyła teraz. Podczas czynności nastolatek przyznał się do sześciu usiłowań kradzieży z włamaniem na terenie Karpacza.

<b> JELENIA GÓRA
Podejrzany o rozbój </b>
470 złotych ukradł 24-letni mieszkaniec Piechowic 19-latkowi z tego samego miasta. Przestępca groził ofierze pobiciem. Wpadł w ręce policji na placu Piastowskim w Jeleniej Górze Cieplicach. Czeka go sprawa w sądzie. Czyn zagrożony jest karą do ośmiu lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Trefna komórka </b>
Przy ulicy Wolności w Jeleniej Górze funkcjonariusze policji zatrzymali 19-latka, który odkupił od dwa lata młodszego kolegi telefon pochodzący z kradzieży. Obaj są mieszkańcami gminy Stary Zawidów. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

<b> JELENIA GÓRA
W transicie po wypiciu </b>
Dwa promile alkoholu pokazał alkomat po badaniu 61-letniego mężczyzny, który w Jeleniej Górze jechał ulicą Podleśną samochodem marki Ford Transit. Kierowca prowadził auto mimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.
W regionie policjanci zatrzymali także trzech nietrzeźwych rowerzystów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group