Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 2308
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 2 października 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Dachowanie fabii </b>
W niedzielę po południu na drodze z Jakuszyc do Szklarskiej Poręby kierowca samochodu marki Skoda Fabia stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i dachował. Interweniowała policja, pogotowie ratunkowe oraz zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej ze Szklarskiej Poręby. Samochód postawiono na koła. Na szczęście uczestnikom zdarzenia nie stało się nic poważnego.

<b>JELENIA GÓRA
Cegłą w fiata </b>
Nie są znane przyczyny zachowania 40-letniego jeleniogórzanina bez stałego miejsca zamieszkania, który przy ul. Powstańców Wielkopolskich rzucił cegłą w fiata ducato. Spowodował wgniecenie karoserii. Za naprawę właściciel pojazdu zapłaci 1000 złotych. Sprawcę osadzono w policyjnej izbie zatrzymań.

<b> JELENIA GÓRA
Kary za narkotyki </b>
Policja zatrzymała 24-letniego jeleniogórzanina, u którego znaleziono kilka tabletek amfetaminy. Trafił do policyjnego aresztu
Z kolei na wniosek policji prokurator rejonowy w Jeleniej Górze zastosował dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe w kwocie 4 tys. zł wobec 36-letniego jeleniogórzanina i 23-letniej jeleniogórzanki podejrzanych o to, że w dniu 27 września zostali przyłapani z 450 działkami kokainy o wartości 25 tysięcy złotych.

<b> MIŁKÓW
Bo jechał za szybko </b>
Kierowca i dwóch pasażerów samochodu marki Renault trafiło z obrażeniami do szpitala po tym, jak pojazd uderzył w drzewo. Przyczyną wypadku była zbyt szybka jazda prowadzącego auto. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

<b> REGION
Za kółko na dwóch gazach </b>
Jedenastu nietrzeźwych kierowców zatrzymali w miniony weekend policjanci. Wśród nich znalazł się 24-letni mieszkaniec gminy Stara Kamienica, który kierował samochodem po spożyciu alkoholu i na dodatek miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group