Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 4700
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 Kronika policyjna

Wtorek, 5 września 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Upiła się i zostawiła dzieci </b>
Ponad trzy promile alkoholu miała w organizmie kobieta, która w wyniku upojenia zasnęła i pozostawiła bez żadnej opieki dwójkę małych dzieci w wieku dwóch i trzech lat. Pijaną matkę policja zastała w trakcie interwencji domowej, a stróżów prawa powiadomili o fakcie sąsiedzi. Dzieci trafiły do jeleniogórskiego Domu Małego Dziecka. Matkę przewieziono do policyjnej izby zatrzymań w celu wytrzeźwienia.

<b> DZIWISZÓW
Po poślizgu w drzewo </b>
Jak już informowaliśmy, kierujący samochodem marki Fiat Ducato, 59-letni mieszkaniec Chojnowa uderzył na drodze w okolicy Dziwiszowa w drzewo. Do zdarzenia doszło na łuku drogi. Policja wstępnie ustaliła, że do wypadku przyczyniła się śliska nawierzchnia jezdni. Pojazd wpadł w poślizg. W wyniku zderzenia sześć osób, łącznie z kierowcą trafiło do szpitala, w tym cztery osoby w stanie ciężkim. Kierującemu pobrano krew do badań. Jeszcze nie wiadomo, czy był trzeźwy,

<b> MYSŁAKOWICE
Jechał bez prawka </b>
28-letni mieszkaniec Kostrzycy prowadził samochód mimo zakazu siadania za kierownicą wydanego przez sąd i obowiązującego do 28 grudnia tego roku. Nieuczciwy kierowca został zatrzymany przez patrol policji. Najpewniej straci prawo jazdy na jeszcze dłuższy okres.

<b> JELENIA GÓRA
Bezmyślność wandali </b>
Trzech jeleniogórzan w wieku 17, 18 i 25 lat wybiło szyby w dwóch mieszkaniach w stolicy Karkonoszy. Wandale wpadli w ręce policji i trafili do izby zatrzymań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group