Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 8790
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Czwartek, 20 lipca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> KOWARY
Ukradł opał w upały </b>
Policja w Kowarach zatrzymała mieszkańca Mysłakowic, który z przydomowej komórki ukradł drewno opałowe. Właścicielka straciła przez to 50 złotych. Funkcjonariusze odebrali łup złodziejowi.

<b> JELENIA GÓRA
Recydywista pod dozorem </b>
Tysiąc złotych poręczenia majątkowego musiał zapłacić 24-letni mieszkaniec Piechowic, którego policja podejrzewa o dokonanie zimą wymuszeń rozbójniczych na mężczyźnie z tego samego miasta. Dodatkowo przestępca będzie musiał regularnie meldować się w komisariacie policji. Piechowiczanin był już wcześniej karany za ten sam czyn.

<b> REGION
Zdetonowali niewypał </b>
Oddział saperów z Bolesławca zabrał w celu zdetonowania pocisk moździerzowy 120 mm. Jak informowaliśmy, niewypał został znaleziony przez turystę na szlaku do schroniska Odrodzenie w okolicach Borowic.

<b> JELENIA GÓRA
Kara za kradzież pralki </b>
Dozór policyjny, poręczenie majątkowe (1500 zł) oraz zajęcie mienia (1000 zł) to środki zapobiegawcze zastosowane wobec 24-letniego mieszkańca Miłkowa. 16 czerwca ukradł on pralkę automatyczną należącą do jeleniogórzanki i wartą 1600 złotych z klatki schodowej. Działał wspólnie z 18-letnim mieszkańcem Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group