Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8065
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Czwartek, 13 kwietnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Nastolatek lepkie ręce </b>
Policjanci ustalili dwie kolejne osoby okradzione przez 17-letniego mieszkańca gminy Podgórzyn. Jednym z nich jest piechowiczanin, któremu sprawca 15 marca z pomieszczenia firmy ukradł notebooka o wartości 400 zł. Drugi to jeleniogórzanin, któremu złodziej 7 kwietnia z samochodu ukradł radiootwarzecz o wartości 600 zł.
Pokrzywdzeni do tej pory nie zgłosili policji tych przestępstw.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Włam do eks-kochanki </b>
52-latek z miasta pod Szrenicą wykorzystując oryginalny klucz do mieszkania swojej byłej znajomej, wszedł do lokalu i ukradł z niego telefon komórkowy. Sprawcę po pościgu zatrzymała policja.

<b>JELENIA GÓRA
Pani z heroiną </b>
Kilka działek środka odurzającego w postaci polskiej heroiny miała przy sobie 48-letnia jeleniogórzanka. Kobietę złapała policja i umieściła w izbie zatrzymań. Za posiadanie narkotyków czeka sprawczynię sprawa karna.

<b> JELENIA GÓRA
Wpadka pasera </b>
O sprzedaż samochodów pochodzących z kradzieży podejrzewa policja 27-latka z Jeleniej Góry. Mężczyzna został zatrzymany. Śledztwo trwa.

<b>JELENIA GÓRA
Kradła na zakupach </b>
Policjanci wspólnie z pracownikami ochrony zatrzymali 23-letnią mieszkankę Strzegomia. Kobieta ukradła z półek jednego z hipermarketów sztućce oraz dwie butelki dziecięce o łącznej wartości 374,43 zł. Za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi jej kara do dwóch lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group