Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7124
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Środa, 19 kwietnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Nie przeszła po pasach </b>
53-letnia jeleniogórzanka w miejscu niedozwolonym przy ulicy Mostowej wtargnęła na jezdnię wprost pod koła prawidłowo jadącego samochodu BMW. Za jego kierownicą siedział 25-letni mieszkaniec stolicy Karkonoszy. Piesza doznała złamania z przemieszczeniem podudzia prawej nogi. Pozostała w szpitalu. Zarówno kobieta jak i kierowca byli trzeźwi.

<b> JELENIA GÓRA
Młodociany fałszerz </b>
Policja zatrzymała 17-latka, który posługiwał się sfałszowaną legitymacją uczniowską. Dokument należał do kolegi sprawcy, który wkleił tam swoje zdjęcie. Po wykonaniu czynności nastolatka przekazano matce.

<b>JELENIA GÓRA
Groził i bił </b>
Kilkakrotne pobicie, wyrzucanie z domu i wysyłanie esemesów z pogróżkami: tego dopuścił się 53-letni jeleniogórzanin wobec swojej o rok młodszej znajomej. Dręczyciela zatrzymała policja. Za znęcanie się psychiczne i fizyczne może spędzić nawet osiem lat w więzieniu.

<b> MYSŁAKOWICE
Wyzywał policjanta </b>
Policja z Kowar zatrzymała pijanego mieszkańca Mysłakowic, który podczas interwencji domowej użył słów powszechnie uważanych za obraźliwe wobec funkcjonariusza. Sprawca miał dwa promile alkoholu w organizmie. Przebywa w policyjnej izbie zatrzymań w Jeleniej Górze.

<b>JELENIA GÓRA
Złodziejski fach
w młodym wieku </b>
Włamanie do samochodu marki Daewoo i kradzież saszetki z dokumentami jego właściciela to tylko jeden z czynów karalnych popełnionych przez szesnastolatka. Wyrostek został zatrzymany przez policję. W trakcie przesłuchania nieletni przyznał się do popełnienia kilkunastu innych kradzieży z włamaniem do różnych obiektów w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group