Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 4006
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 19 lutego 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Agresja po kielichu </b>
Nietrzeźwy 25-letni mieszkaniec Jeleniej Góry usiadł za kierownicą forda escorta i został zatrzymany przez patrol policji przy ulicy Cieplickiej. Mężczyzna, który w organizmie miał 1,28 promila alkoholu, w trakcie wykonywania czynności przez policjantów, dostał ataku szału, zaczął kopać kontrolujących go policjantów i znieważył ich obelżywymi słowami. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań. Odpowie przed sądem za jazdę pod wpływem alkoholu i znieważanie funkcjonariuszy na służbie.

<b> JELENIA GÓRA
Dozór za rozbój </b>
Regularnie w komisariacie policji będzie musiał stawiać się przestępca, który kilka dni temu usiłował ukraść aparat fotograficzny mieszkańcowi Szczecina, a przy okazji pobił go i pogryzł po rękach. 26-latka czeka sprawa w sądzie: za rozbój i usiłowanie kradzieży grozi maksymalnie kara ośmiu lat więzienia.

<b>REGION
Pokuta za „prochy” </b>
Dozorem policyjnym został objęty 24-letni mieszkaniec Mysłakowic. Podejrzewa się go o to, że 14 lutego w Kowarach miał przy sobie 15 działek amfetaminy, a jest to zabronione.
Za posiadanie narkotyków można spędzić trzy lata w celi.

<b> REGION
Dziadkowie pod lupą </b>
Babcia z dziadkiem, którzy w minionym tygodniu upili się i zostawili bez opieki wnuczkę (rok i siedem miesięcy), będą musieli regularnie meldować się w komisariacie policji w Kowarach. Narazili dziecko na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Czyn zagrożony jest karą do pięciu lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Odpowie za potrącenie </b>
Mężczyzna, który na przejściu dla pieszych (róg Wolności i Wyczółkowskiego) potrącił dwóch przechodniów, został objęty dozorem policyjnym. Za spowodowanie wypadku odpowie przed sądem. W więzieniu może spędzić do pięciu lat. Prawa jazdy nie straci, ponieważ nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group