Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8124
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Środa, 22 marca 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 22 marca 2006, 12:29
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze wydarzenia odnotowane w policyjnych raportach.

<b>JELENIA GÓRA
Złapali pirata </b>
Mężczyznę, który handlował nielegalnie skopiowanymi przez siebie grami play station, filmami DVD oraz innymi nośnikami komputerowymi, zatrzymali policjanci z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą. 36-letni mieszkaniec gminy Jeżów Sudecki prowadził komis gierw Jeleniej Górze. Zabezpieczono 745 pirackich płyt i 3 konsole przerobione do odtwarzania pirackich nośników. Straty podmiotów uprawionych w wyniku naruszenia praw autorskich wynoszą nie mniej niż 59.600 zł. Policja zatrzymała też dwóch jeleniogórzan w wieku 25 i 21 lat, którzy kupili pirackie gry. Właścicielowi komisu grozi kara do pięciu lat więzienia.

<b>JELENIA GÓRA
Amator kradzionych gier </b>
Cztery płyty play station o wartości prawie 450 złotych ukradł z półek jednego z hipermarketów 24-letni mieszkaniec Lwówka Śląskiego. Policja złapała złodzieja i odzyskała łup. Przestępca trafił do policyjnej izby zatrzymań.

<b>JELENIA GÓRA
Pobił nastolatka </b>
19-letni mieszkaniec gminy Stara Kamienica jest sprawcą rozboju na szesnastolatku z Bystrzycy. Pobił chłopaka i ukradł mu telefon komórkowy o wartości 700 złotych. Policja poszukuje przestępcy. Do zdarzenia doszło przy ulicy Wolności w Jeleniej Górze.

<b>JELENIA GÓRA
Wpadka z kompotem </b>
Kilka działek polskiej heroiny miał przy sobie 42-letni mieszkaniec Bolesławca. Mężczyznę zatrzymała policja na ulicy Konopnickiej w Jeleniej Górze. Trafił do izby zatrzymań. Za posiadanie narkotyków czeka go sprawa karna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group