Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 13018
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 13 marca 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy niektóre sprawy odnotowane w policyjnych raportach.

<b> JELENIA GÓRA
Zapachniało kradzionym </b>
Dziesięć opakowań z perfumami ukradł z półek jednego z jeleniogórskich hipermarketów 35-letni mieszkaniec Żor. Wartość łupu wyniosła 309 złotych. Skradzione pachnidła policja odzyskała. W ręce stróżów prawa wpadł też złodziej.

<b> KARPACZ
Odjechali z nartami </b>
Prawie sześć tysięcy złotych warte są narty, które z jednej z wypożyczalni sprzętu w mieście pod Śnieżką wypożyczyli mieszkaniec Leszna i legniczanka. Miłośnicy białego szaleństwa tak bardzo polubili zjazdy, że desek nie zwrócili. Policja szuka nieuczciwych narciarzy.

<b>STARA KAMIENICA
Komórka pokusą </b>
Dziewiętnastolatek z okolic Starej Kamienicy ukradł telefon komórkowy o wartości 800 złotych. Złapali go policjanci z Jeleniej Góry. Sprawca został zwolniony do domu, ale czeka go sprawa przed sądem grodzkim. Za popełniony czyn grozi kara do dwóch lat więzienia.

<b> MYSŁAKOWICE
Pedałował pod gazem </b>
Drogówka zatrzymała 50-letniego mieszkańca Mysłakowic, który wsiadł na rower po wypiciu czegoś mocniejszego. Rowerzysta miał 0,7 promila alkoholu w organizmie. To nie pierwszy jego występek, bo wcześniej za podobny czyn sąd zakazał mysłakowiczaninowi jazdy na rowerze. Nietrzeźwy mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group