Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 5926
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 Kronika policyjna

Piątek, 1 września 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Bandyci pobili,
bo chcieli na piwo </b>
W ręce policji wpadło dwóch bandytów, którzy na początku sierpnia pobili i złamali nogę nieznajomemu mężczyźnie. Sprawcy mają 31 i 41 lat. – 5 sierpnia napastnicy zaczepili przechodnia. Zażądali pieniędzy na piwo – informuje nadkom. E. Bagrowska. Przestępcy okazali się na tyle niecierpliwi, że zaatakowany nie zdążył nawet zareagować. Bandyci brutalnie pobili go, złamali ofierze nogę i okradli napadniętego człowieka.
Policja wystąpiła z wnioskiem o aresztowanie oprawców. Za popełniony czyn grozi im kara do 12 lat więzienia. Obaj bandyci byli już wcześniej karani.

<b> JELENIA GÓRA
Wpadka z amfą </b>
Trzy lata w więzieniu może spędzić kamiennogórzanin, który w czwartek po południu został zatrzymany w Jeleniej Górze. Był pijany i miał przy sobie niemal pięćdziesiąt działek amfetaminy. – Istnieje prawdopodobieństwo, że mężczyzna chciał narkotyki sprzedać – podkreśla nadkomisarz Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.
Policjanci złapali mężczyznę około godz. 17. 30. Zatrzymany, który trafił do policyjnego aresztu, miał 2,64 promile alkoholu w organizmie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group